Nájdite si partnera na internetovej zoznamke

Internetové zoznamky umožňujú nájsť si seriózneho partnera práve hanblivejším osobám, ktoré majú strach z osobného stretnutia a potrebujú sa trošku „oťukať“. Ak medzi takýchto ľudí patríte aj vy, nájdite si tematickú internetovú zoznamku, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Medzi takéto tematické zoznamky zaraďujeme kresťanskú zoznamku, zoznamku pre pohodových ľudí, ale aj erotickú zoznamku pre tých, ktorí sa ešte necítia na trvalý vzťah, ale zároveň nechcú byť sami.

Nájdite si partnera na internetovej zoznamke
Nájdite si partnera na internetovej zoznamke (Foto: topky.singles)

Ukončenie konverzácie

Výhodou komunikácie cez internet – cez internetové zoznamky je to, že kedykoľvek sa vám konverzácia prestane páčiť a dotyčná osoba vás začne obťažovať, môžete ju v rámci slušnosti ukončiť. Na serióznych internetových zoznamkách by ste ale nemali natrafiť na takéto osoby. Registrujú sa tam osoby, ktoré majú seriózny záujem o vzťah a nechcú si z nezadaných osôb uťahovať.

Vyberajte konkrétnu tematickú zoznamku

Samozrejme, záleží aj od toho, ktorú zoznamku si vyberiete. Ak ste kresťansky založená a vyberiete si napríklad zoznamku pre pohodových ľudí, počítajte s tým, že tam nemusíte nájsť kresťansky založeného partnera. Pre kresťansky založených mužov a ženy sú práve kresťanské zoznamky.
V kresťanskej zoznamke spoznáte ľudí, ktorí zdieľajú vaše názory a hodnoty.

Ak máte z takéhoto spôsobu zoznamovania obavy, prestaňte ich mať. Ak už neviete, ako by ste sa zoznámili a nie ste ten typ, ktorý by rád každý deň behal po baroch a koncertoch, vyskúšajte serióznu tematickú zoznamku. Za skúšku nič nedáte a ak sa vám nebude páčiť, môžete zvoliť iný spôsob zoznamovania. Slováci si pochvaľujú takýto spôsob zoznamovania a niektoré spokojné dlhoročné páry sa dokonca zoznámili práve cez internet.

Ak máte nízke sebavedomie, alebo ste frustrované z dlhodobej samoty, konkrétne zoznamka Topky Singles vám poskytne aj bezplatnú psychologickú poradňu online.

Text:PR