Pohodlná a štýlová obuv na leto? Jednoznačne sandále!

Po zime sa začínajú sukne skracovať a rovnako sa menia aj trendy týkajúce sa dámskych topánok. S letom si mnohí z nás spájajú aj obdobie dovoleniek a práve jednou z najdôležitejších vecí, ktoré si musíte zbaliť so sebou, je pohodlná obuv. V teniskách sa potia nohy – tak čo si obuť vo veľkom teple?

Pohodlná a štýlová obuv na leto? Jednoznačné sandále!
(zdroj: unsplash.com)

Hrubý opätok? Prečo nie!

Nechajte vyniknúť svoju pedikúru v módnych a rovnako tak aj funkčných topánkach! Na leto sú určite základom dámske sandále, ktoré každej žene padnú ako uliate. Sandálov však existuje obrovské množstvo, ktoré teda zvoliť podľa najnovších trendov? Voliť môžete čierne sandále, ktoré sú klasikou a ľahko sa kombinujú s oblečením alebo siahnite po inej farbe sandálov, ktoré oživia letný outfit. Preferujete ženskejšiu obuv, a teda sandále na opätku, ktoré dokážu opticky predĺžiť ženské nohy? Tak voľte práve tie. Trendom budú toto leto hlavne sandále na hrubom opätku, ktoré pôsobia žensky a zároveň sú dostatočne pohodlné na to, aby ste v nich strávili celý deň. Sandále na hrubom opätku vás opticky predĺžia a dodajú vám výšku. A nemusia to byť vyslovene len klasické sandále s množstvom praciek.

Trend z Holandska

Topánky na platforme nechýbajú asi v žiadnom dámskom botníku. Ide o topánky, ktoré ohúrili mnohé dámy už pred niekoľkými rokmi a ich popularita neupadá ani v tomto období. Oprášte svoje staré sandále alebo sa vyberte na nákupy, aby ste si nejaké zadovážili. Sú pohodlné, štýlové a trendy. Zvoľte k ním šaty alebo sukňu a užite si letné prechádzky plnými dúškami. Zabudnúť nesmieme ani na dreváky. Keď prišli na scénu prvýkrát, ľudia boli skeptickí. Nebol to štýl pre každého. Ale zdá sa, že nakoniec presvedčili masy žien, a tak si svoje miesto vybudovali medzi letnými sandálmi aj v tomto roku. Holý členok, ale uzavretá špička je to, čo potrebujete.

Leto s kovbojkou

Jednoznačným must-have je aj v prípade sandál opätok. Ak ale hľadáte topánky, v ktorých by ste dokázali pokojne stráviť celý deň, ideálne na maximálne vyťažený deň, tak voľte topánky s mikropodpätkom. Takéto topánky stále pôsobia žensky a zároveň vás v nich nebudú bolieť nohy – takže win-win. Ste názoru, že buď žiaden podpätok alebo ak, tak už poriadny? V tom prípade privítajte späť klinové podpätky. Dodajú vám výšku a zároveň sa v nich budete cítiť pohodlne. A čo taký kovbojský štýl? Pýtate sa, ako by ho mohli dizajnéri zakomponovať do letných trendov? Nuž, veľmi jednoducho. Preto očakávajte, že mnohé letné sandále budú mať v kovbojskom štýle predĺžené špičky či kovbojské podpätky. Ak ste po nových sandáloch práve zatúžili, určite využite zľavy na promokod.sk.